FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 15243389
nr 1524 3389
ARMCHAIR
Illum Wikkelsö, Karmstol för Eilersen, 1950/60-tal, wear.
Illum Wikkelsö, Karmstol för Eilersen, 1950/60-tal
Condition: slitage
1500
SEK 1300
Monday February 27 2023
at 20:51:22
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr